WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Americký federální soud nařídil Bidenovi zastavit povinné očkování

Bidenova vláda zavedla povinné očkování pro všechny společnosti s více než 100 zaměstnanci ve Spojených státech. Několik států tento zákon zažalovalo. Nyní byl první soudní spor prozatímně úspěšný: nařízení je pozastaveno.
První z mnoha řízení proti povinnému očkování, které Bidenova vláda uvalila na soukromé společnosti s více než 100 zaměstnanci, dosáhlo alespoň prozatímního úspěchu: nařízení bylo pozastaveno, dokud nebude projednána hlavní otázka. Soud dal vládě USA lhůtu na odpověď do pondělí 17:00. Americký stát Texas podal žalobu. Jeho guvernér napsal na Twitteru

“Soud právě pozastavil Bidenovo povinné očkování. Brzy se bude konat naléhavé jednání. Budeme mít den u soudu, abychom zastavili Bidenovo protiústavní zneužívání.”

Podobně se na Twitteru vyjádřil i generální prokurátor USA Ken Paxton. Napsal:“Včera jsem žaloval Bidenovu vládu za jejich nezákonné požadavky na očkování. VYHRÁLI JSME. Dnes ráno soud pozastavil očkování s odvoláním na “vážné právní a ústavní obavy”. Boj ještě neskončil, ale nikdy nepřestanu, abych se postavil proti neústavní domněnce této vlády!”V tomto případě je federální odvolací soud první instancí pro právní spor mezi federální vládou a federálním státem. Implementace nařízení byla pozastavena, protože žalobce byl schopen prokázat, že by mohlo porušovat zákon a ústavu.

https://de.rt.com/nordamerika/126768-us-bundesgericht-verordnet-vorlaeufigen-stopp-fuer-bidens-impfzwang/?fbclid=IwAR0fNrPoMXhQ_FW7HRGfz1lDR5K0xIwGD9f2mGdK6Yg2fgi38xbf08GdMIU

PŘIHLÁSIT SE