WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Bosna první zemí v Evropě bez průkazu COVID !

Bosenský právník Mirnes Ajanovic porazil bosenskou federální vládu.

Vláda nezavedla COVID pass v akci. Bosenský právník Mirnes Ajanovic porazil vládní záměr vzít bosenským občanům svobodu zavedením Covid Pass.

Se svými právnickými znalostmi, ústavními znalostmi a oficiálními dokumenty od společnosti Pfizer se mu podařilo porazit vládu a zabránit jí v zavedení Covid PASS.

Bosna se stala první zemí v Evropě bez průkazu COVID.

Infekce koronavirem v Bosně klesá a pro občany Bosny nebudou žádné nucené pasy Covid.

Mirnesovi Ajanovićovi se podařilo uplatnit Ústavu Bosny a Hercegoviny, zákony a trestní oznámení, konkrétní důkazy o tom, že očkovaní lidé přenášejí virus stejně jako neočkovaní, a že je absurdní zavádět certifikát kódu – přimět vládu FBiH ke stažení výnosu. a aby se kantony vzdaly zavádění totality a diskriminace občanů.

Subjekt v Bosně, Republika srbská, nikdy neoznámila zavedení certifikátů Covid, takže celá Bosna a Hercegovina zůstává svobodným územím.

Měsíc trvající boj Mirnese Ajanoviće za vládu zákona bez rozporů a omezení vedl k tomu, že Bosna a Hercegovina je první a jedinou zemí v Evropě, která byla osvobozena od potvrzení Covida, a boj tohoto muže by měl být vodítkem pro další právníky, akademiky a volnomyšlenkáře. po celém světě, že svobody lze dosáhnout.

Aby bylo toto pravidlo zavedeno, kantony nadále sledují kroky federální vlády. Přestože byli na pokraji zavedení „VTP“, USC věří, že pravidla musí být pro všechny stejná. Tvrdší opatření jsou možná kvůli příchodu diaspory a oslavám svátků.

– Tento příběh jsme začali, aby se řídil tímto pravidlem, ale kvůli velké nespokojenosti a všemu dalšímu, co to doprovází, jsme se přesto rozhodli revidovat naše závěry, rozhodnutí a příkazy, říká vládní úředník.

Zdroj: bihnews.info

Bosenský právník Mirnes Ajanovic porazil vládu FBiH.

Vláda průkaz COVID nevydala. Bosenský právník Mirnes Ajanovic porazil záměr vlády zbavit bosenské občany jejich svobody zavedením Covid Pass.

Se svými právnickými schopnostmi, ústavními znalostmi a oficiálními dokumenty společnosti Pfizer se mu podařilo porazit vládu a zabránit jí v uvalení Covid PASS.

Bosna je první zemí v Evropě bez průkazu COVID. Infekce koronavirem v Bosně ubývají a pro Bosnu a Hercegovinu nebudou žádné nucené pasy Covid. občanů.

Mirnesovi Ajanovićovi se podařilo aplikovat ústavu Bosny a Hercegoviny, zákony a trestní oznámení, konkrétní důkazy o tom, že očkované osoby přenášejí virus stejně jako neočkované, a že zavedení KOVID PASSPORTu je absurdní a vedlo k tomu, že vláda FBiH byla nucena dekret stáhnout. Následovaly kantony, které se rozhodly vzdát zavádění totality a diskriminace občanů.

Subjekt v Bosně a Hercegovině, Republika srbská, nikdy neoznámila zavedení certifikátu Covid, takže celá Bosna a Hercegovina zůstala svobodným územím.

Měsíc trvající boj Mirnese Ajanoviče za vládu zákona bez rozdělení a omezení vedl k tomu, že BiH byla první a jediná země v Evropě, která byla osvobozena od potvrzení Covida, a boj tohoto muže by měl být ukazatelem pro ostatní právníky, akademiky a volnomyšlenkáře. po celém světě, že svobody lze dosáhnout.

Aby bylo toto pravidlo zavedeno, kantony nadále sledují kroky federální vlády. Přestože byli na pokraji zavedení „VTP“, USC věří, že pravidla musí být pro všechny stejná. Tvrdší opatření jsou možná kvůli příchodu diaspory a oslavám svátků.

– Tento příběh jsme začali, abychom se řídili tímto pravidlem, ale pro velkou nespokojenost a vše ostatní, co to doprovází, jsme se přesto rozhodli své závěry, rozhodnutí a příkazy revidovat, říká státní úředník.

Zdroj: https://bihnews.info/bosnia-become-first-country-in-europe-without-covid-pass-mirnes-ajanovic-defeated-bosnian-federal-government/?

PŘIHLÁSIT SE