WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

E-maily odhalují, jak se doktor Fauci a Mark Zuckerberg dohodli, aby získali kontrolu nad příběhem pandemie

Soukromé e-maily odhalují, jak se Dr. Fauci dohodl s Markem Zuckerbergem, aby vynutili kontrolu nad příběhem o pandemii, aby prosadili přísná omezení COVID. E-maily od Marka Zuckerberga adresované Anthonymu Faucimu, zakladateli a generálnímu řediteli Facebooku, navrhovaly posílat „datové zprávy“ o uživatelích, aby „usnadnili rozhodování“ o pandemických uzamčeních.

E-maily odhalují, jak se doktor Fauci a Mark Zuckerberg dohodli, aby získali kontrolu nad příběhem pandemie

Toto zveřejnění je příkladem toho, jak snadno se společnost Big Tech a vláda mohou snadno zapojit do používání individuálních informací a využít je k omezení občanských svobod. Při výměně informací Zuckerberg trvá na tom: “Chci se ujistit, že máte všechny zdroje, které potřebujete k urychlení vývoje vakcíny.”

Zuckerberg, jehož osobní nadace v e-mailu zmiňovala, že investovala stovky milionů dolarů do zajištění vítězství Joea Bidena v roce 2020, nabídla pomoc řediteli Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) pouhý měsíc poté, co dvojice navázali spojení přes e-maily, které byly později redigovány vládou USA. V úplnosti Zuckerbergův e-mail Faucimu z 8. dubna zní:

Tony:

Píši vám znovu, abych vám poděkoval za vše, co děláte, a abych zjistil, zda je ještě něco, co může Facebook, Chan Zuckerberg Initiative nebo já osobně udělat, aby vám pomohl ve vašem úsilí bojovat proti Covidu a znovu otevřít společnost. .

Pokud se podíváme na dlouhé období zpřísňování a uvolňování omezení úkrytů po celé zemi, pak pokud existují souhrnné, anonymizované datové zprávy, které může Facebook generovat, aby usnadnil tato rozhodnutí, například, rádi to uděláme a chceme abychom se ujistili, že upřednostňujeme správnou práci. Zahájili jsme průzkum příznaků, který, doufejme, poskytne kraj od okresu hlavní ukazatel případů, který bude informovat o rozhodnutích veřejného zdraví. Pokud existují další zdroje souhrnných dat, které by podle vás mohly být užitečné, dejte mi vědět.

Z dlouhodobého hlediska, [REDAKTOVĚNO] a chci se ujistit, že máte všechny zdroje, které potřebujete k urychlení vývoje vakcíny. Zdá se, že jde o oblast, do které se hodně investuje, ale pokud existují slibné přístupy, na kterých se v současnosti nepracuje – nebo pokud existují oblasti, které by mohly využít více zdrojů – dejte mi vědět a rádi se na ně podíváme. jejich financování.

Ještě jednou vám děkuji za vaše vedení v této věci. A vím, jak jste zaneprázdněni, takže na tento e-mail nemusíte odpovídat, pokud právě teď nemáme nic, s čím bychom vám mohli pomoci. Doufám, že se ti daří dobře

V reakci na Zuckerbergův e-mail Fauci napsal:

Děkujeme za upozornění a za vaši nabídku pomoci. Usilovně budu přemýšlet o způsobech, jak bychom mohli přijmout vaši nabídku.

E-maily odhalují, jak se doktor Fauci a Mark Zuckerberg dohodli, aby získali kontrolu nad příběhem pandemie

Vřelé pozdravy,

Tony

Výměna mezi těmito dvěma přichází uprostřed samostatných e-mailů mezi generálním ředitelem Facebooku a ředitelem NIAID, kteří diskutují o „Coronavirus Information Hub“ platformy sociálních médií a o tom, jak by mohli zavést kontrolu nad příběhem o pandemii.

Poté, co senátorka Marsha Blackburnová na toto téma na začátku tohoto roku upozornila, Fauci popřel jakékoli spojení s šéfem Facebooku.

“Nemám ponětí o tom, co právě řekla, nemám ponětí, o čem mluví.” Nemám ponětí, o čem mluví… Nemám ponětí, o čem mluví.“

Fauci na MSNBC, 9. června 2021

Minulý rok skupina indických vědců zjistila, že  koronavirus byl vytvořen pomocí inzercí podobných AIDS . Poté, co GreatGameIndia zveřejnila výsledky studie, vyvolala silnou kritiku do té míry, že autoři byli nuceni svůj příspěvek stáhnout. Nyní Fauci Emails odhalují, že to byl  sám doktor Anthony Fauci, kdo vyhrožoval indickým vědcům  a donutil je stáhnout svou studii spojující COVID-19 s virem AIDS.

Dva další špičkoví vědci, kteří vedou britskou reakci na pandemii Covid-19, se spojili s doktorem Faucim při  zakrývání výzkumu biologických zbraní COVID-19,  známého také jako experimenty se ziskem funkce, aby rozšiřovaly teorii přirozeného původu koronaviru.

Podle dostupných údajů o federálních platech za loňský rok je  Anthony Fauci nejlépe placeným zaměstnancem v celé vládě USA . Ve skutečnosti si Dr. Fauci vydělal dokonce více než plat prezidenta Spojených států.

Američtí zákonodárci zavedli  zákon Fire Fauci Act  se záměrem vyhodit doktora Anthonyho Fauciho za dezinformace týkající se COVID-19 a za zakrývání původu viru. Zákon  Fire Fauci Act  zvýší Fauciho plat na 0 $ a k obsazení jeho pozice bude vyžadovat potvrzení Senátu.

Na samém konci jejich prvního komuniké je redigovaná část e-mailu, o níž někteří tvrdí, že Zuckerberg navrhuje cenzurovat některé problémy.

Tato informace přichází, když právníci Facebooku uznávají, že „ověření faktů“ není nic jiného než „názory“ třetích partnerů společnosti. Společnost na základě těchto „ověření faktů“ odstranila tisíce příspěvků a účtů souvisejících s COVID-19.

PŘIHLÁSIT SE