WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Gates: vlády musí TRESTAT lidi za zpochybňování roušek a očkování

Obrázek: Bill Gates říká, že vlády musí POTRESTOVAT lidi za zpochybňování roušek a očkovacích mandátů online

nedávném rozhovoru s britským politikem Jeremym Huntem Bill Gates řekl, že vlády po celém světě musí začít TRESTAT lidi za zpochybňování roušek a očkovacích mandátů online. Nestačí, že se společnosti sociálních médií vydaly cestou Komunistické strany Číny a zaměřují se na informace, které odhalují zločiny proti lidskosti, a na černou listinu kritických informací, které lidem pomohou učinit informované rozhodnutí. Nyní chce Bill Gates nejen umlčet ty, kteří s ním nesouhlasí, ale chce také poštvat vlády proti jejich vlastním lidem, když se tito lidé odvažují mluvit za hranicemi proti globálním programům Billa Gate , sledovacím systémům, ekonomickým kontrolám, genetickému inženýrství a lékařství. mandáty.

Bill Gates se snaží zbavit se veřejné kontroly, odpovědnosti a právního státu

Bill Gates vytrvale financuje a propaguje systémy očkovacích pasů po celém světě. On agresivně prosazuje autoritářské lockdowns a obhajuje lékařské mandáty, které porušují posvátnost jednotlivce. Gates vyjadřuje svou touhu rutinně aplikovat injekci každému muži, ženě a dítěti a zároveň omezovat občanské svobody těch, kteří se neřídí.

Jako největší finanční přispěvatel do Světové zdravotnické organizace (WHO) je Bill Gates jedinou nejvlivnější osobností na iniciativy v oblasti veřejného zdraví. Tyto iniciativy Billa Gatese v oblasti „veřejného zdraví“ nedodržují lékařskou etiku a porušují zásadu informovaného souhlasu, zamykají lidi, omezují pohyb a vynucují dodržování smrtelných lékařských experimentů ( jmenovitě vakcíny proti covidu ).

WHO je entita šířící nekonečnou „pandemii“, která dává vládám neomezenou nouzovou pravomoc chopit se lidských práv, omezit lidský pohyb a experimentovat s myslí, chováním a fyziologií lidí. Na příkaz Billa Gatese a jeho „filantropické“ GAVI Vaccine Alliance nyní WHO prosazuje zavedení trvalého lékařského policejního státu, digitálních očkovacích pasů  a ekonomického Ponziho schématu, který zakotvuje globální elitu jako nedotknutelnou a imunizuje elitu před veřejností. kritika, odpovědnost a nakonec právní stát.

Bill Gates pociťuje žár globálního disentu

Svět se bouří kvůli lidem jako Bill Gates a stále větší počet lidí se osvobozuje od systému finanční a politické kontroly shora dolů, který lidem jako Bill Gates umožnil hrát si na Boha a experimentovat na lidských životech bez výčitek svědomí.

Bill Gates, který pociťuje žhavost globálního nesouhlasu, nyní vyzývá vlády, aby TRESTAly lidi, kteří jsou proti nařízením o maskování a očkování online. To bylo zaznamenáno v 30minutovém rozhovoru mezi britským politikem Jeremym Huntem. V rozhovoru Gates diskutoval o své touze ovládat vlády a finanční systémy po celém světě pod záštitou boje proti změně klimatu a přípravy na „příští pandemii“. Připustil, že současné vakcíny „přenos“ nezastaví, řekl: „ Potřebujeme nový způsob očkování “, který zahrnuje „náplasti“ aplikované na kůži.

Gates, znepokojený „váhavostí s maskami“ a „váhavostí ohledně očkování“, vyzval vlády, aby „zrychlily“ a potlačily „falešné informace“ o maskách a injekcích covidem. Řekl, že cenzura Facebooku nezachází dostatečně daleko, že by se vláda měla zapojit do regulace toho, co je povoleno sdílet online. Gates navrhl, že „vlády nakonec rozhodnou [o údajných] divokých konspiračních teoriích: musí být dvakrát kontrolovány? Mají zpomalit jejich šíření? Musíš tam dávat vyvažující názory?”

Gates chce, aby politici plánovali „budoucí pandemie“ instalací programů lékařského dohledu a „her s bakteriemi“, které simulují nejúčinnější způsoby kontroly lidí a sledování jejich DNA a kontroly jejich genetického projevu. Chce větší pracovní skupinu než tu, kterou ustanovil ve WHO – pracovní skupinu, která vyžaduje investice „desítek miliard“ dolarů od všech národů po celém světě. “Takže byste si mysleli, že to bude priorita,” ušklíbl se a předpovídal, že “příští rok bude tam, kde bude třeba provést tyto [finanční] alokace, včetně této globální pandemické pracovní skupiny.”

Tento ochablý psychopat ještě neskončil; čím více lidí odolává , tím větší tlak vyvíjí.

https://www.naturalnews.com/2021-11-12-bill-gates-governments-punish-people-questioning-vaccine-mandates.html

PŘIHLÁSIT SE