WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Konec povinného očkování se blíží!

woman in white sweater wearing red scarf and black framed eyeglasses

– Hlavní poradce britské vlády pro COVID včera zpochybnil nutnost dalších plošných očkování. Oznámil, že díky variantě OMICRON, se bude budoucí očkování proti COVID více podobat v minulosti praktikovanému očkování proti chřipce (dobrovolně, bez sankcí, 1 krát před chřipkovou sezónou). Své oznámení doplnil o zjištění Izraelských vědců, podle nichž 4 očkování vytváří jenom ½ protilátek 3 očkování, které je přitom méně účinné než 2 očkování. Podle hlavního poradce Británie pro COVID se navíc od 3 očkování neposiluje imunita, ale jen protilátky. V Česku se podobně vyjadřuje řada vládou neoblíbených odborníků.

– V Německu se včera vzbouřila značná část poslanců Bundestagu a podle médií zablokovala projednávání zákona o povinném očkování na březen. Hlavním důvodem poslaneckých obstrukcí je varianta OMICRON, která se rychle šíří, ale je značně méně nebezpečná. Podle vědeckých zjištění člověk nakažený OMICRONEM získává silnou imunitu proti všem ostatním variantám COVID a přitom velmi zřídka po nákaze OMICRON vyžaduje lékařskou péči! Hlavní německý očkovatel ministr Lauterbach byl včera vzteky bez sebe, že Bundestag obstruuje nařízení povinného očkování Germánů a dožadoval se okamžitého naočkování všech Germánů bez jakýchkoli zdržování a evidence, koho vláda píchne. (Lauterbach už možná tuší, že se díky OMICRON a tomu, že se OMICRON chová podle Darwinovy evoluční teorie se budou zase vakcíny pálit v pecích, jako se pálily před lety ve slavné akci Evropské Unie ptačí chřipka!)

Nomen Omen říká se a jihočeský hejtman z KUBA partaje ODS zase včera jednou potvrdil pravdivost tohoto letitého lidského rčení. Hejtman KUBA včera ostře napadl vlastní vládu Fialy z ODS za nečinnost a chaos a dožadoval se, co nejrychlejšího očkování české populace, jinak v Česku podle hejtmana Kuby vypukne nezvládnutelný chaos. Hejtman Kuba tak učinil ve stejné době, kdy hlavní poradce britské vlády pro boj s Covid, mimo jiné také zveřejnil, že komunistická KUBA se stala nejproočkovanější zemí proti COVID na celém světě, nepočítáme-li britskou skálu s jedinou populací opic v Evropě Gibraltar – hejtman KUBA z ODS se tak chce opičit po Kubánských komunistech. Politika v tom asi nebude. Prostě Nomen Omen! Ve zveřejněné tabulce států, které rozdávají svým občanům, co nejvíce očkování proti COVID zklamal v českými médii favorizovaný Izrael a s pouhými 180 injekcemi na 100 občanů se mu podařilo obsadit až 26 místo. USA zcela propadli a jsou až 61. Nečekaný vítěz Kuba rozdala 260 vpichů na 100 obyvatel Ostrova svobody. Nejlepší evropská země, krom britských skal a malých ostrůvků v kanále je na 7 místě Dánsko s 205 údery na sto Dánů. Zklamal i černý kůň očkovacího pelotonu vláda klokanů Ta přes všechna drastická nařízení stihla k včerejšímu dni rozdat pouhých 160 injekcí na 100 Australanů a své fanoušky z BigPharma rozhodně nepotěšila.

http://michalapetr.cz/doku.php?fbclid=IwAR0Wven96CdwMYGvbwo5E1mqFMzVqLXZ6zVNdptUplyrOSegKNYNQlP-L1o

PŘIHLÁSIT SE