WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Marek Soun: Jak mohou neočkovaní jednoduše za 10 dní povalit vládu

Slovensko: Od pondělí 22.11.2021 schválila vláda zpřísnění protipandemických opatření, která dostala lidový název „lockdown pro neočkované“. Jejich podstata spočívá v omezení přístupu neočkovaných do obchodů a zavedení testování zaměstnanců na pracovištích.

Jak už to bývá u této neschopné vlády zvykem, testování zaměstnanců se nakonec odsunulo, protože ho nestihli organizačně připravit. Netřeba však předčasně slavit, nakolik dříve či později testování zřejmě stejně zavedou.

people in black jacket standing on street during daytime

Jak položit vládu smrti na kolena

Takže, vláda smrti se rozhodla dále stupňovat teror zaváděním přísnější segregace a apartheidu vůči polovině obyvatelstva.Co s tím?

Známý vloger (video bloger) a aktivista Marek Soun přišel v jednom ze svých videí s nápadem, jak jednoduše a za pouhých 10 dní položit tuto fašistickou vládu na kolena. Jeho video si můžete prohlédnout níže. Pod videem naleznete naši volnou interpretaci jeho nápadů, ke kterým jsme přidali i pár komentářů.

Marek Soun: Chcú Lockdown? Budú ho mať, ale po našom! TOTO sa im páčiť nebude

6 kroků k povalení vlády za 10 dní

Takže, pan Soun navrhuje následující věci:

1. Vyberte peníze z banky

Banky vydávají klientům nižší sumy peněz obvykle ihned. Větší částky musí lidé nahlásit a banka je povinna je vyplatit do 10 dnů.

Nás neočkovaných je přes 2,5 milionu. Vyberme z bank své peníze. Všechny! Banky tolik peněz samozřejmě nemají, neboť je půjčovaly jiným klientům na úvěry. Takže by to pro ně byl velký problém.

A neplaťte ani bankomatovými kartami. Používejte jen hotovost.

Co udělají banky?

Pravděpodobně začnou tlačit na vládu, aby s tím něco dělala. Mohly by si také půjčit například od Národní banky, ale ani to by jim zřejmě nepomohlo. Bankovní sektor by se dostal na okraj kolapsu as ním i samotná vláda.

Desátý den, kdy budou muset banky vyplatit peníze (které nemají), co se asi stane? Stát jednoduše klekne.

2. Nakupujte jen opravdu nezbytné věci

Chtějí omezit naši spotřebu? Dobře, omezíme si ji i sami a uvidíme, co to udělá.

Nejbližších 10 dní kupujte jen opravdu to nejnutnější. Obchodníci zapláčou, výběr DPH zapláče, příjem státní kasy zapláče.

Když už budete nakupovat nezbytné věci, upřednostněte lokální malé obchody, nikoli supermarkety.

Statisticky jeden Slovák mine 20 Eur za den. A teď máme 2,5 milionu lidí, kteří za den neminou ani 1 Euro. To je každý den ztráta pro ekonomiku 50 milionů Eur!

Po 10 dnech nás neočkovaných začne vláda doslova prosit, abychom začali znovu nakupovat.

3. Netestujte se v práci i za cenu neplaceného volna

Chtějí, abyste se v práci pravidelně 2x týdně testovali? Tak nepřijďte do práce 10 dní. Vezměte si dovolenou nebo případně i neplacené volno.

Co se stane po 10 dnech, pokud do práce nepřijde 2,5 milionu lidí (podle nás by úplně stačil i půl milionu)? Klekne stát!

Garantujeme, že vám budou z práce volat a prosit, abyste přišli. A už je ani nenapadne někdy v budoucnu vás chtít v práci opět testovat.

4. Vypněte televizi, média, nekupujte noviny

Když se nic nedozvíte, nemusíte nic dělat. Jednoduše, když nebudete znát jejich nařízení, nemusíte je ani dodržovat.

Oni vám příkazy domů neposlali. A není přece povinnost sledovat média!

5. Maximálně omezte pohyb

Když se nebudeme hýbat my, kdo bude roznášet covid? No jedině očkováni.

Kdo jiný by to mohl být, pokud my neočkováni si omezíme pohyb?

6. Zasílejte dotazy úřadům

Například regionálním úřadům veřejného zdravotnictví, ministerstvu vnitra, ministerstvu zdravotnictví, ministerstvu obrany, atp.

Pošle-li jen 100 000 lidí každý den jednu jakoukoli otázku, za 10 dní to je milion otázek, na které musí odpovědět. A žádejte to poslat písemně na vaši domácí adresu, aby museli ještě i poštovné zaplatit.

Úřady budou natolik zahlceny odepisováním na vaše otázky, že nebudou mít šanci přemýšlet o nějakém šikaně lidí.

Jak to dělat, jsme již rozebírali v našem nedávném článku ohledně regionálních úřadů veřejného zdravotnictví.

Závěr

Pokud by se polovina obyvatel rozhodla takto ničit (vlastně ne ničit, jen dodržovat lockdown, který si však uděláme po svém), tak za 10-15 dní můžeme takto svalit vládu.

Bez protestů, bez násilí. Jednoduchým tvrdým samo-lockdownem neočkovaných. Budeme dělat jen to, co od nás už tak teď chtějí. Pak si vláda dobře rozmyslí, jestli ještě bude chtít v budoucnu dělat neočkovaným lockdown.

Tak co, milá vláda, ještě pořád chcete ten „tvrdý“ lockdown? Chcete válku? Budete ji mít! Ale podle našich pravidel.

Zdroj: YouTube.com

http://www.infokuryr.cz/n/2021/11/23/marek-soun-jak-mohou-neockovani-jednoduse-za-10-dni-povalit-vladu/?fbclid=IwAR3R5QRsMuwuvb5QaxbZsdMPGjBmHoPO7mj4yz6v3YCgXBAyBCOhv2pi9oY

PŘIHLÁSIT SE