WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

MRTVÍ LÉKAŘI nelžou: Šokující počet lékařů, kteří se důrazně zasazovali o očkování proti COVID, nyní umírají kvůli „nežádoucím reakcím“

AUTOMATICKÝ PŘEKLAD

Dr. Elliott Gagnon z Wasilla, Ak., podobně „nečekaně zemřel ve svém domě“ 14. října. Soukromá praxe plastického chirurga jen před několika měsíci tlačila na Facebooku, aby pacienti „zamaskovali, všichni, a mluvili se svými lékaře, pokud vy nebo vaše děti ve věku 12 a více let nejste očkováni. Udělejme svůj díl, abychom udrželi počty Covidů na nízké úrovni,“ pokračoval příspěvek spolu s fotografií dvou velmi malých dětí s maskami na tvářích. “Potřebujeme otevřené školy a studenty a pedagogy, kteří se učí a vyučují.” Manželka Janel Gagnon také dříve nahrála svou profilovou fotku na Facebook, na níž byla viděna na obličeji s maskou LGBTQ a překryvným obrázkem, který uváděl: „Mám vakcínu proti Covid-19: Můžeme to udělat.

Podle Americké lékařské asociace (AMA) bylo k červnu 96 procent amerických lékařů očkováno proti Wuhanskému koronaviru (Covid-19). A někteří z nejotevřenějších z nich, ironicky dost, jsou nyní mrtví.

Tento článek může být tím, kvůli kterému mi navždy zakážou přístup na sociální sítě, ale protože jsem na sociálních sítích jen proto, abych drancoval království Nepřítele, bylo mi to opravdu jedno. Média falešných zpráv jsou velmi zaneprázdněna zakrýváním příběhů, jako je tento, desítky lékařů, kteří obhajují vakcínu COVID-19, všichni mladí a všichni umírají na klasické nežádoucí reakce vakcíny. Srdeční záchvaty, krevní sraženiny, plicní embolie, všechny ty věci, které jsou známé jako „vzácné“ vedlejší účinky bodnutí. Ale jak se ukazuje, není to vůbec vzácné. Mrtví lékaři nelžou.

“ A tak nalili, aby se muži najedli.  A stalo se, když oni jedli na kaši, že zkřikli a řekli:  Ó  ty  muže Božího ,  je  Smrt v hrnci . A nemohli jíst  nich .“ 2. králi 4:40 (KJB)

Neberte mě za slovo, vygooglujte si jména všech lékařů uvedených v tomto článku a uvidíte, zda vám říkáme pravdu nebo ne. Samozřejmě, CDC, Fauci, Biden, média, nikdy nepřiznají, že to byla vakcína, která je zabila, ale je jisté, že existuje obrovské množství mladých lékařů, kteří dostali bodnutí a nyní jsou mrtví na infarkty a krev. sraženiny. Jaký důvod si myslíš, že dává smysl, proč všichni padají mrtví poté, co byli bodnuti? Komentář níže.

Lékaři, kteří tlačí na očkování, „padají jako mouchy“ poté, co dostali vakcínu COVID-19, jen náhoda? Vy rozhodnete.

  • Dr. Kevin Walsh, OB-GYN se soukromou praxí v Roanoke ve Virginii, zemřel pouhých šest týdnů poté, co dal na Facebook očkování proti chřipce Fauci. Walsh ve svém příspěvku přirovnal čínský virus k dětské obrně ve snaze vyděsit své stoupence, aby se nechali bodnout.
  • Dr. Justin Nasser, lékař z Benowy v Queenslandu (Austrálie), potkal téměř stejný osud. Dne 14. listopadu Násir „neočekávaně zemřel na srdeční infarkt“, podle zpravodajského bulletinu. „Queensland a všechny ostatní australské státy vyžadují injekce mRNA nebo virové vektorové DNA pro všechny zdravotnické pracovníky,“ uvedl The Covid Blog . „Pouze 4 % zaměstnanců univerzitní nemocnice v Gold Coast nevyhovělo k 2. listopadu, podle Australian Broadcasting Corporation (ABC).
  • Dr. Stephanie Bosch z Waldportu, Oregon, také zemřela „náhle a neočekávaně“ na plicní embolii 13. října. Plicní embolie jsou známou a běžnou nežádoucí příhodou spojenou jak s mRNA (Pfizer-BioNTech, Moderna), tak s virovou vektorovou DNA ( Johnson & Johnson) injekce. „Všichni zdravotničtí pracovníci v Oregonu museli být ‚plně očkováni‘ do 18. října,“  poznamenal The Covid Blog ohledně Boschovy smrti. “Oregon je také jediný stát, o kterém víme, že má mandát na venkovní masky.”
  • Dr. Craig Shannon z Poughkeepsie, NY, náhle zemřel ve svém domě. Dva různé nekrology tvrdily, že zemřel na non-Hodgkinský lymfom, ale pokud by to byla opravdu příčina, zemřel by v nemocnici nebo v hospici, nikoli ve svém vlastním bydlišti.
  • Dr. Elliott Gagnon z Wasilla, Ak., podobně „nečekaně zemřel ve svém domě“ 14. října. Soukromá praxe plastického chirurga jen před několika měsíci tlačila na Facebooku, aby pacienti „zamaskovali, všichni, a mluvili se svými lékaře, pokud vy nebo vaše děti ve věku 12 a více let nejste očkováni. Udělejme svůj díl, abychom udrželi počty Covidů na nízké úrovni,“ pokračoval příspěvek spolu s fotografií dvou velmi malých dětí s maskami na tvářích. “Potřebujeme otevřené školy a studenty a pedagogy, kteří se učí a vyučují.” Manželka Janel Gagnonová také již dříve nahrála svou profilovou fotku na Facebook, na níž byla viděna na obličeji s maskou LGBTQ a překryvným obrázkem, který uváděl: „Mám vakcínu proti Covid-19: Můžeme to udělat.
  • Dr. Daniel McBride z West Hatfield, Massachusetts, který 20. října náhle zemřel na srdeční infarkt po 16-kilometrové jízdě na kole. Ortopedický chirurg byl „náruživým cyklistou“ a všestranným sportovcem, který, jak jen můžeme říct, byl před tím obecně zdravý.
  • Dr. Janak Patel z Marietta, Ohio, údajně „utrpěl náhlou smrt“ 28. října. Když byl „nalezen a nemohl být resuscitován“, měl normální rutinu jako lékař na pohotovosti.

Smutek za vakcínu COVID narůstá

„ Mocné vědí, že očkovací mandáty pro zdravotnické pracovníky vedou k masovému nedostatku kvalifikovaného personálu v důsledku zranění a úmrtí,“ varuje  The Covid Blog . „Mnoho zdravotnických pracovníků končí, aby se vyhnuli injekcím, což vede k ještě většímu nedostatku. Je tu také příliv pacientů vyvolaných vaxx. Dokonce i NPR připustilo, že nemocnice jsou přeplněné vážně nemocnými lidmi, kteří nemají COVID-19. Schyluje se k situaci, kdy jsou miliony nemocných lidí a nikdo jim nepomůže (ne že by lékaři nyní stejně pomáhali lidem zraněným vaxxem).“

Web CovidVaccineReactions.com obsahuje  mnohem více podobných příběhů lidí, kteří utrpěli těžká zranění nebo smrt poté, co byli bodnuti kvůli čínským bakteriím. Smrt a destrukce jsou „vedlejšími efekty“ toho, že se nechali pobodat za covid. Chcete-li držet krok s nejnovějšími, navštivte  ChemicalViolence.com . PŘEČTĚTE SI VÍCE

Hlavní zprávy jsou sponzorovány společností Pfizer

To je důvod, proč vám média nikdy neřeknou pravdu o očkování proti COVID-19, peníze!

PŘIHLÁSIT SE