WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

„Náhlá úmrtí“ dětí mladších 12 let se začínají objevovat po injekci COVID-19 schválených pro tuto věkovou skupinu

Brian Shilhavy – Health Impact News 2. prosince 2021

/automatický překlad/

Nárůst „náhlých úmrtí“, které jsou nyní denně hlášeny, zřejmě začal u dětí mladších 12 let, protože dětem ve věku od 5 do 11 let byly nedávno schváleny injekce COVID-19 od společnosti Pfizer.

Pokud truchlící rodič nesebere dost odvahy, aby přiznal, že udělal chybu, když dovolil svému dítěti dostat jeden z těchto výstřelů biologickou zbraní, a není ochoten čelit odporu, který jistě přijde od lidí z očkovacího kultu, který bude pravděpodobně zahrnovat jejich vlastní rodinu. členové, neočekávejte, že média budou u těchto náhlých úmrtí dokonce zmiňovat „stav očkování“ proti COVID-19.

Ke dvěma neočekávaným úmrtím těchto dětí, o kterých dnes informujeme, došlo bohužel minulý týden na Den díkůvzdání.

11letá Juliana Rechten z Matawanu v New Jersey náhle zemřela na Den díkůvzdání, 25. listopadu 2021, podle jejího nekrologu.

Stejně jako mnoho jiných náhlých úmrtí, která se právě teď hlásila, byla Juliana zjevně atletická.

Juliana Rechten, 11, z Matawan, New Jersey, náhle zemřela 25. listopadu 2021. Narodila se 11. ledna 2010 v Long Branch, New Jersey, a dětství strávila vyrůstáním v Hazlet a Matawan. Juliana byla studentkou 6. třídy na střední škole Matawan Aberdeen. Juliana byla krásná, energická mladá dívka. Milovala husky a zvláště zbožňovala své milované psy, Stasii a Blu. Juliana také ráda hrála basketbal a plánovala, že příští školní rok vyzkouší svůj školní basketbalový tým. ( Zdroj .)

Údajně zemřela ve spánku a příčina její smrti „nebyla známa veřejnosti“.

Juliana Rechten Smrt, příčina smrti –  Juliana Rechten ve věku 11 let pokojně zemřela na den díkůvzdání ve čtvrtek 25. listopadu 2021.  Justine Marie  Shuey oznámila úmrtí Juliany Rechten na své facebookové stránce. Julianina příčina smrti nebyla veřejnosti oznámena.

„Ráno díkůvzdání Juliana Rechtonová, jasná, krásná a zdravá jedenáctiletá dívka, se neprobudila. Zdá se, že zemřela klidně ve spánku. Jejího otce znám od té doby, co jsem byl ještě mladší, a nedokážu si ani představit, čím její rodina právě prochází. Byl spuštěn GoFundMe s cílem získat finanční prostředky na pohřební náklady. Pokud můžete, přispějte, pokud nemůžete, sdílejte.“ Justine Marie Shuey zveřejnila na své facebookové stránce. ( Zdroj .)

Destiny Gibson, 9letá dívka z Rhode Island, zemřela „nečekaně“ na Den díkůvzdání kvůli těžkému astmatickému záchvatu.

Komunita truchlí nad náhlou smrtí doranského studenta – Audrey Cooney, The Herald News

Místní rodina a jejich komunita truchlí poté, co minulý týden nečekaně zemřela milovaná mladá dívka.

“V tuto chvíli neexistují žádná slova pro bolest v naší rodině,” řekla Erica Gibsonová o své neteři Destiny Gibsonové. “Osud byla odchozí dítě plné lásky a světla, které sdílela s každým, s kým přišla do styku.”

Destiny, 9 let a studentka třetí třídy na komunitní škole Johna J. Dorana, utrpěla těžký astmatický záchvat a zemřela na Den díkůvzdání v rodinném domě Fall River.

Eric Bradley, ředitel Doranu, v pondělí řekl, že mají ve škole k dispozici další poradce z celé školní čtvrti Fall River, aby mohli mluvit se studenty, kteří potřebují podporu. Další administrativní pracovníci pracovali v Doranu, aby osvobodili více poradců od věcí, jako je oběd a přestávka.

Řekl, že zejména proto, že studenti navštěvují Dorana od mateřské školy až po osmou třídu, se škola cítí jako skutečná rodina a byla těžce zasažena náhlou ztrátou studenta.

 “Určitě uznáváme, že neexistuje jediný správný způsob, jak zvládat smutek.” Opravdu jsme se snažili nechat děti pocítit, jak se potřebují cítit, a mít tu pro ně dospělé, aby se mohly cítit slyšet a v bezpečí a připomenout jim, že budou v pořádku,“ řekl. ( Celý článek .)

Není tam žádná zmínka o tom, že by měla nějaké předchozí problémy s astmatem, a také se zdálo, že je sportovně založená na tom, co pro ni její rodina napsala na stránku GoFundMe .

Ahoj, jmenuji se Erica Gibson (teta Erica). Vybírám peníze pro rodinu mé 9leté neteře Destiny Gibsonové.

Ráno na Den díkůvzdání, když se připravovala a byla nadšená, že strávíme společný rodinný čas, začala Destiny v panice křičet po své matce Tiffany.

Prováděla zničující útok Staticus Asthmaticus a informovala svou matku, aby okamžitě zavolala 911. Destiny zoufale prováděla KPR na svém vlastním dítěti, zatímco čekala na EMS, ztratila veškerý průtok krve a kyslíku a omdlela.

Bez pulzu byla po příjezdu EMS prohlášena za mrtvou. Byla zaintubována a převezena na naši místní pohotovost a poté do Hasbro Children’s Hospital v Providence, RI.

Byla udržována na podpoře života a lékaři zoufale hledali jakoukoli mozkovou aktivitu. Bez důkazů nalezených po důkladných vyšetřeních se Destiny připojil k našim zesnulým milovaným v nebi.

Destiny byla odchozí dítě plné lásky a světla, které sdílela s každým, s kým přišla do styku. Milovala fotbal a karate, hrála si se svými přáteli a bratranci a užívala si života naplno. V tuto chvíli neexistují žádná slova pro bolest v naší rodině.

Tato rodina miluje Boha a my se snažíme pochopit, proč je tento vzácný anděl vzat do Boží náruče tak brzy a mladý. ( Celý článek .)

Bez potvrzení rodin, že tyto dvě mladé dívky dostaly dávku injekcí od společnosti Pfizer, nemáme žádný způsob, jak zjistit, zda se tyto výstřely podílely na jejich smrti.

Náhlá, nevysvětlitelná úmrtí v této věkové skupině jsou však extrémně vzácná a tento trend pokračuje v trendu, kdy mladí lidé, zejména ti, kteří se zabývají atletikou, náhle umírají, obvykle kvůli nějakému problému se srdcem, protože myokarditida a perikarditida jsou známé vedlejší účinky záběry COVID-19.

A zatímco rodiny těchto dětí zjevně neodhalují stav očkování těchto mladých dívek, které právě zemřely, zde jsou některá svědectví rodičů, kteří tak učinili.

Toto je na našem kanálu Bitchute . Sdílejte toto video široko daleko, protože tyto hlasy NEJSOU slyšet v korporátních médiích vlastněných farmaceutickými společnostmi. https://www.bitchute.com/embed/fK3i0JRZE3RL/

Zdroj: https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=246814

PŘIHLÁSIT SE