WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Pandemie koronaviru je globální podvod spáchaný Čínou, podporovaný mocnými

V poslední době jste hodně slyšeli o „voličském podvodu“ a „volebním podvodu“. Ale nyní přicházejí hlubší zprávy o globálním podvodu, který začal dlouho před dnem voleb a zničil miliony životů, zabil statisíce a hluboce ovlivnil výsledek našich prezidentských voleb .

Mluvíme samozřejmě o pandemii koronaviru . Jednoduše řečeno, bylo nám lháno.

Nejnovější důkazy pocházejí ze vzorků odebraných během krevních jízd Červeného kříže v loňském roce a analyzovaných Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ve studii zveřejněné v pondělí.

Vědci testovali 39 vzorků krve z Kalifornie, Washingtonu a Oregonu, které byly odebrány mezi 13. prosincem a 16. prosincem 2019. V té době nikdo ve Spojených státech o COVID-19 neslyšel. Čínská vláda dokonce nepřiznala jeho existenci až do 31. prosince. A přesto se každý z těchto vzorků vrátil pozitivní na protilátky proti koronaviru. Mějte na paměti, že protilátky se nevyvíjejí alespoň týden po expozici viru.

KORONAVIRUS BYL V NÁS PŘÍTOMNÝ DŘÍVE, NEŽ SE PŮVODNĚ MYSLEL: STUDIUM

To znamená, že lidský koronavirus byl přenášen napříč americkou populací mnohem dříve, možná o měsíce dříve, než nám bylo řečeno. Zatím nevíme, jak se to stalo, ale víme jistě, že se to stalo.

CDC našlo desítky dalších pozitivních vzorků z krevních testů odebraných začátkem prosince a našli je v mnoha dalších částech země – v Michiganu, Iowě a Massachusetts.

Analýza testů v jiných zemích ukázala ještě dřívější rozšíření. Vědci nyní vědí, že koronavirus se do Itálie rozšířil už loni v září a do Jižní Ameriky o dva měsíce později, v listopadu.

Je tedy jasné, že to, co nám bylo téměř rok vyprávěno o původu koronaviru, není pravda. Proč se to učíme až teď, měsíc po prezidentských volbách? Od léta máme spolehlivé testy na protilátky, ale dosud nikoho nenapadlo testovat vzorky krve Červeného kříže? Proč volení představitelé nepožadovali ucelenou zprávu o tom, odkud se tento virus, který navždy změnil americké dějiny, vzal, jak se dostal do Spojených států a jak se rozšířil naší populací? Proč to ještě nevíme?

MARTHA MACCALLUM TLAČÍ ZPĚT PROTI FAUCIHO TVRZENÍ O ŠPATNĚ VYLOŽENÉ HROZBY UZAMKNUTÍ

Protože se zdálo, že to nikoho nezajímá. Naši volení představitelé byli příliš zaneprázdněni užíváním si své nově nalezené moci. Zavírali malé podniky a zatýkali lidi za jízdu na kajaku bez masek .

Již v lednu, před 11 měsíci, ministerstvo pro vnitřní bezpečnost varovalo, že americká letiště by mohla být nulovým bodem pro novou pandemii, ale Kongres zívl. 24. ledna, v den, kdy, jak nyní tyto krevní vzorky dokazují, se virus již rozšířil po celém kontinentu, Trumpova administrativa uspořádala utajovaný briefing o koronaviru pro celý americký Senát, ale dostavilo se na něj pouze 14 senátorů. Proč? No, 24. leden byl posledním dnem úvodních prohlášení sněmovních demokratů v senátním procesu s impeachmentem prezidenta Trumpa.

Lidé, kteří mají na starosti ochranu země, se tedy neznepokojovali koronavirem, ale stáli před svými zrcadly a nacvičovali si okamžik, kdy budou moci konečně konfrontovat Alana Dershowitze ohledně obávaného Zelenského telefonátu.

Nyní tvrdí, že je pandemie zcela zaskočila. Jak se z toho dostanou? Projde jim to, protože naše instituce veřejného zdraví jim poskytuje krytí a má na to celý rok. Dva dny před tímto tajným brífinkem Senátu, na který se dostavilo pouze 14 senátorů, se Dr. Anthony Fauci zúčastnil pořadu „Bulls & Bears“ společnosti Fox Business Network, aby ujistil Američany, že mohou důvěřovat čínské vládě.

VAKCÍNA PFIZER A BIONTECH COVID-19 ZÍSKALA SCHVÁLENÍ UK – PRVNÍ NA ZÁPADĚ

FAUCI: Z toho, co právě teď vidím, jsou skutečně mnohem, mnohem transparentnější než to, co se stalo v případě SARS, kde skutečně nějakou dobu tajili informace. Bylo jim to trapné. Teď jsou opravdu průhledné. Okamžitě umístili sekvenci viru do veřejné databáze. Takže v tomto ohledu byli transparentní.

V dobře fungující zemi by taková linie zajistila, že už nikdy nebudete pracovat ve veřejné politice. Čína se ve skutečnosti k viru chovala transparentně nečestně. Představitelé Pekingu nyní tvrdí, že virus přišel do jejich země odjinud, že dorazil v mražených potravinách , možná jako biologická zbraň zinscenovaná americkou armádou. Neříkají to tajně. Říkají to na sociálních sítích. Twitter se ale zatím neobtěžoval toto tvrzení ověřit. Stejně jako Fauci i Silicon Valley důvěřuje Číně mnohem více než vám.

Ron Klain, Joe Biden, který si vybral šéfa Bílého domu, řekl Axios 27. ledna, že Čína byla „transparentnější a otevřenější, než byla během minulých epidemií“. Proč si to Ron Klain myslel? Možná proto, že mu Světová zdravotnická organizace řekla, aby si to myslel.

8. ledna vydala WHO – samozřejmě financovaná čínskou vládou –  podobnou zprávu : „Předběžná identifikace nového viru v krátkém časovém období je pozoruhodným úspěchem a demonstruje zvýšenou schopnost Číny zvládat nové viry. ohniska.”

FLASHBACK: ČASOVÁ OSA KORONAVIRU UKAZUJE MĚNÍCÍ SE RÉTORIKA POLITIKŮ, MÉDIA O RIZIKU PANDEMIE

Jinými slovy, my ostatní bychom měli děkovat vládě Číny za požehnání COVID-19. O týden později se WHO vrátila s prokazatelně nepravdivější propagandou přímo od svých vládců v Pekingu.https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NwYWNlX2NhcmQiOnsiYnVja2V0Ijoib2ZmIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH19&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1217043229427761152&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fwww.foxnews.com%2Fopinion%2Ftucker-carlson-on-chinas-global-fraud-coronavirus&sessionId=e7b3ae12d200fe84a7462e1660c3746b470fe432&siteScreenName=foxnews&theme=light&widgetsVersion=9fd78d5%3A1638479056965&width=550px

To byla další nebezpečná lež, která nepochybně stála americké životy, ale ani to Twitter nezkontroloval. Místo toho americká média zprávu poslušně umocnila. Řekli nám, že každý, kdo tvrdil, že tento čistě čínský virus pochází z Číny, byl z definice rasista. Zprávy o čínském původu tohoto viru byly tak důkladné, že jste museli jít do australské televize, abyste zjistili, co se vlastně děje.Video

Před několika týdny “Tucker Carlson Tonight” vedl rozhovor s čínským virologem Dr. Li-Meng Yan, který uprchl ze své země s tímto vzkazem pro nás: Tento virus pochází z vládní laboratoře v Číně. Řekla, že věděla, že ve své zemi by byla potrestána, možná zabita, za to, že to řekla. Tak přišla sem, do země svobodných. co našla? Shledala její slova cenzurou amerických technologických společností pracujících v tandemu s tyrany, z nichž uprchla.

ČÍNSKÝ VIROLOG: VLÁDA PEKINGU „ZÁMĚRNĚ“ VYŠLA COVID-19

Interní dokumenty nyní dokazují, že čínští představitelé věděli, že čelí pandemii koronaviru – něčemu, co nikdy předtím neviděli – ale tyto informace před světem skryli a zatkli ty, kteří se to pokusili nahlásit. Ještě důležitější je, že miliony lidí nadále cestovaly městem Wuhan ve střední Číně, epicentrem pandemie. Poté odletělo do Spojených států více než milion čínských občanů. Až 20. ledna čínský prezident Si Ťin-pching konečně připustil, že virus může být nakažlivý. V nejlepším případě je to trestná nedbalost. Přinejhorším je to něco jako masová vražda.

Ale ne, řekla WHO. Ve skutečnosti to byl jen další důkaz toho, že Čínská komunistická strana odváděla mimořádnou práci při zvládání pandemie. 

DR. BRUCE AYLWARD, STARŠÍ PORADCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE, 25. BŘEZNA: V současné době je jen velmi, velmi málo zemí, které skutečně dokázaly zvrátit tuto epidemii a snížit počet případů na velmi nízkou úroveň. A vlastně jedinou zemí, která to udělala, je Čína. Byla to vášeň, píle, smysl pro zodpovědnost, vážnost průměrných Číňanů – a já chci tento termín používat velmi opatrně, protože nebyli průměrní. Byli to mimořádní lidé, ale vedl je smysl pro kolektivní odpovědnost. 

KLIKNĚTE ZDE A ZÍSKEJTE APLIKACI FOX NEWS

Mám to? Číňany pohání „pocit kolektivní odpovědnosti“. Porovnejte to s námi tlustými, línými Američany, kteří volí Trumpa. Požadujeme jít v neděli do kostela nebo jít jednou za čas na večeři s našimi rodinami a pak zaslouženě onemocníme a zemřeme. Ne Si Ťin-pching a poslušný komunistický národ, který vede. Našli lepší způsob.

To je zpráva z médií, našeho zdravotnického zařízení a našich volených představitelů, a to už téměř rok. Ale to není celý příběh. To už víme. Stále ještě ani zdaleka nevíme, co se vlastně stalo. Měli bychom to zjistit. 

Tento článek byl převzat z úvodního monologu Tuckera Carlsona ve vydání „Tucker Carlson Tonight“ z 2. prosince 2020.Tucker Carlson v současnosti slouží jako hostitel FOX News Channel (FNC) Tucker Carlson Tonight (ve všední dny 20:00/ET). Do sítě vstoupil v roce 2009 jako přispěvatel.

zdroj: https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-on-chinas-global-fraud-coronavirus?fbclid=IwAR3T2oCiibIqvWYQvSMUS3xmkwpc-cme91c9oK8tWn2ROPS0BYLHA6WeVMY

PŘIHLÁSIT SE