WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Pracujeme s „pseudovirem“, virus se nám nepodařilo izolovat, uvedl ředitel Pfizeru

Dne 8. prosince poskytl generální ředitel společnosti Pfizer Albertos Bourla rozhovor paní Meg Tirrell ze CNBC o současném stavu

Popisek videa:

Generální ředitel společnosti Pfizer v televizním vysílání v hlavním vysílacím čase přiznává, že se jim virus nepodařilo izolovat. Pracují s pseudovirem, který vyrábějí v laboratoři, jako je tomu nyní v případě omikronu. Slovo “pseudovirus” samozřejmě pochází z řečtiny a znamená špatný.”

Budou 3 dávky současné vakcíny stačit na deklarovanou “imunizaci” proti Omikronu? Bourla přitom otevřeně vysvětlil to, co je na mnoha místech odmítáno jako “konspirační teorie”. Skutečný virus však bude brzy k dispozici pro studie.Mnoho lidí stále věří, že farmaceutické giganty disponují viry SARS-CoV-2, které rozmnožují a používají pro výzkum a výrobu vakcín. Pokud se řídíme Bourlovými špičkovými vysvětleními, je tomu přesně naopak:

Data, která jsme obdrželi, jsou data získaná z tzv. pseudoviru, takže se nejedná o skutečný virus. Je to virus, který jsme zkonstruovali v našich laboratořích a který je totožný s virem varianty omicron. Jedná se o velmi známou studii a první údaje, které z ní vycházejí. Pracujeme na tom, abychom získali stejné výsledky se skutečným virem, což se stane možná za týden nebo dva, a ty jsou obvykle přesnější, protože tyto studie jsou citlivější

Albert Bourla, 8. prosince 2021, CNBC

❓Je nový koronaviru$ umělého původu, jak tvrdí paní Peková?
❓Už ho někdo někde izoloval a purifikoval z jakéhokoliv vzorku člověka, netopýra či veverky?
❓Našel už někdo někde jeho genom kompletní nebo ho budou stále dokola skládat v počítači a dělat u toho chyby zvané varianty?
❓Žijí virologové v paralelním vesmíru?
❓Co je ta slavná sekvenace?

https://odysee.com/@resetheus:5/Patna%CC%81ctiminutovka-s-Davidem:9

PŘIHLÁSIT SE