WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Protestantská církev svaté korony

Vážení odpůrci koronafašismu
já a několik přátel jsme se rozhodli založit novou církev. Nejde o to, že bychom se chtěli modlit a chodit na mše, ale jde o to, že se chceme odvolávat na svobodu vyznání, které je zaručena ústavou a říkat že naše víra nám zakazuje se očkovat a nosit respirátory. Aby se každý při jednání s úřady mohl prohlásit za stoupence této církve a řekl, že odmítá očkování, respirátor, sdělování informací o svém zdravotním stavu atd. z náboženských důvodů.
Proto vznikla Protestantská církev Svaté korony. Protestantská proto, že protestujeme proti novému náboženství Covidismu.
Pokud jste v jiné církvi nevadí to, církev má v základních článcích víry že členové mohou být zároveň i v jiných církvích. Pokud jste ateisté také nevadí, naše církev fakticky není o víře v boha (to jsme tam dali spíš pro formu, ale nezáleží na tom čemu člověk věří) ale o odporu proti koronafašismu.
Je nutné církev oficiálně zaregistrovat na ministerstvu kultury. Na to je třeba sehnat 300 podpisů. 12.12. na demonstraci v Praze jsme je skoro sehnali. Některé však ministerstvo vyřadí, protože jsou nečitelné nebo neúplné- například chybí datum narození nebo plná adresa. Proto potřebujeme ještě alespoň 100 podpisů, aby byla rezerva.

Pokud tedy souhlasíte a chcete se připojit, vytiskněte si petiční arch přiložený níže (je třeba ho vytisknout oboustranně), podepište ho, sežeňte podpisy ještě pár známých nebo členů rodiny a pošlete mi vyplněný formulář poštou obyčejným dopisem (nestačí naskenovat a poslat emailem) na adresu

JUDr. Norbert Naxera
Rebcova 555, Přeštice
334 01

Pošlete to prosím co nejdříve, nejlépe do pátku 17.12. ať to můžeme zaregistrovat ještě před Vánoci.
Formulář by měl být vyplněn čitelně, nejlépe hůlkovým (tiskacím) písmem (s výjimkou podpisu) a to ve formátu
vzor: Ing. Josef Novák / Vinohradská 2589/8, Praha 2, 120 00 / 1.6. 1970 / podpis
Jana Svobodová / Nová Ves nad Moravou 36, 742 31 / 20. 5. 1982 / podpis
je třeba uvést trvalý pobyt, to znamená co máte v občance, i když tam třeba nebydlíte

Budu Vás informovat až bude církev zaregistrována a jak se můžete při obraně svých práv odvolávat na víru.

petiční archy ke stažení
petiční arch v PDF
petiční arch v MS Word
S pozdravem JUDr. Norbert Naxera

http://naxera.cz/hlavni/zalozeni-cirkve-odpurcu-ockovani-a-respiratoru/

Svatá Korona – ochránkyně proti epidemiím

https://magazin.aktualne.cz/svata-korona-na-obraze-ktery-je-datovan-do-poloviny-14-stole/r~f09f514a684311ea9d74ac1f6b220ee8/r~b3c25316684411eab408ac1f6b220ee8/

Zní to neuvěřitelně, ale svatá Korona je v životopisech svatých skutečně zmiňována. Mezi mnoha jinými weby se jí věnuje například i český portál Církev.cz.

“V současné situaci, kdy se koronavirus šíří po celém světě, je třeba si připomenout postavu mučednice z prvních staletí křesťanství – sv. Koronu, která byla uctívána dlouhou dobu jako patronka chránící před epidemiemi. Ačkoliv kdysi patřila k oblíbeným svatým, o jejím životě a původu víme velmi málo,” uvádí se zde.Svatá Korona žila podle křesťanských legend zhruba ve třetím století našeho letopočtu. Římané ji umučili společně se svatým Viktorem. Patrně byla jeho manželkou, ale podle různých zdrojů, které se věnují jejímu životu, to není úplně jisté.Viktor byl římský voják, který se stal křesťanem a nechtěl se své víry vzdát. Jeho velitel mu proto nechal setnout hlavu. Koroně v té době bylo 16 let a dostala příkaz obětovat pohanským bohům. Odmítla to a byla popravena také.

“Za popravčí nástroj sloužily dvě násilím sehnuté palmy, ke každé byla pevně přivázána, a jakmile byly stromy uvolněny, roztrhly ji,” uvádí se v jejím životopise na webu Catholica.cz. Ten také dodává, že část jejích ostatků z Feltre v Itálii dovezl Karel IV. i do svatovítského chrámu v Praze. Dnem, kdy si církev tuto svatou připomíná, je 14. květen. Jméno Korony je odvozeno od slova koruna, stejně jako je tomu u koronaviru. Po mučednici je pojmenována řada míst, populární bývala v Itálii, Rakousku a v Bavorsku. Například v Rakousku její jméno nese lyžařské středisko Sankt Corona. Aktuální zmínky o svaté Koroně najdete v současné době na řadě webů z celé Evropy, jako příklad lze uvést třeba SlovenskoRakousko nebo Itálii.

https://magazin.aktualne.cz/svata-korona-je-patronkou-proti-epidemiim-cirkevni-weby-prip/r~b3c25316684411eab408ac1f6b220ee8/

Nečekaný objev způsobila pandemie v ostravské farnosti Stará Bělá. Jeden z věřících si vzpomněl, že v oltáři katolického kostela jsou ukryté ostatky sv. Korony. Farář se teď k mučednici každý den modlí, aby šíření nákazy zastavila. Podle České biskupské konference byla sv. Korona uctívána jako patronka před epidemiemi a patří k mučedníkům z prvních staletí křesťanství.

https://ostrava.rozhlas.cz/ve-stare-bele-ucinili-necekany-objev-a-zacali-se-modlit-k-svate-korone-8178855

PŘIHLÁSIT SE