WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Seznam lidí, kterým byla amputována noha krátce po injekci

/automatický překlad/

https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=247609

Svět Covid – 25. listopadu 2021

Jak se očkovací vlak rozjíždí, příběhy o děsivých vedlejších účincích se stále hromadí. Mainstreamová média informují pouze o těchto případech izolovaně, pokud vůbec, záměrně ignorují širší vzorec závažných krevních sraženin přímo souvisejících s očkováním. V tomto bodě se důkazy zdají popřít pouze tehdy, když se tyto případy neposuzují společně jako skupina.

Zde je seznam lidí z celého světa, kterým byla v posledních několika týdnech a měsících amputována noha v důsledku očkování proti COVID-19.

Bývalému mistru světa v taekwondu   Davu Mearsovi amputovali levou nohu pouhý měsíc poté, co dostal vakcínu AstraZeneca COVID-19, což způsobilo, že jeho noha „explodovala“. Mears dostal injekci 4. března a okamžitě se u něj rozvinuly příznaky podobné chřipce a nebetyčně vysoká teplota. O měsíc později byl hospitalizován pro infekci nohou, která byla tak hrozná, že jeho noha ‚explodovala‘ v nemocnici Peterborough City a všude se rosila krev. Lékařům nezbylo, než mu amputovat levou nohu nad kolenem. “Všude byla krev.” Bylo to děsivé. Byl jsem na operaci, amputovali mi nohu a ztratil jsem pět jednotek krve. Bylo to docela vážné a bylo mi po tom velmi špatně.”

Během 21 let v zahraničí v Thajsku se Mears kvalifikoval jako profesionální fotograf a provozoval řadu úspěšných barů, než COVID-19 způsobil krach jeho podnikání. Přečtěte si celý příběh  zde .

Cicera Santos: Brazilské ženě byla amputována levá noha 1 týden poté, co dostala vakcínu Pfizer

39leté Ciceře Santosové z Brazílie museli amputovat levou nohu kvůli krevním sraženinám pouhý týden poté, co dostala vakcínu Pfizer COVID-19. Santos se očkovala 25. srpna a o čtyři dny později byla hospitalizována s žilní trombózou na levé noze. Trombóza byla tak závažná, že lékaři neměli jinou možnost, než jí amputovat nohu pod kolenem. Matka dvou dětí po amputaci řekla: „Pouhý týden po očkování mě postihla žilní trombóza v levé noze. Před tím jsem byl zdravý člověk a nikdy jsem neměl problémy s krevním oběhem.“ Cicera se svými dvěma syny. Klikni pro zvětšení Přečtěte si celý příběh  zde .

Jummai Nache: 47letému lékařskému asistentovi byla amputována levá ruka, pravé prsty a obě nohy krátce po obdržení druhé vakcíny Pfizer

Jummai Nache, 47letá lékařská asistentka z Minneapolis, přišla po očkování Pfizer COVID-19 o obě nohy a levou ruku. Nache dostala druhý výstřel 1. února a okamžitě pocítila bolesti na hrudi. Byla  hospitalizována  13. února poté, co byly v celém jejím těle nalezeny krevní sraženiny. Obě její nohy pod koleny a většina rukou jí museli být chirurgicky odstraněny, jinak by zemřela. Jummaiin manžel Philip po jejích strašlivých zraněních řekl: “Moje zkušenost na této cestě byla tak obtížná, ale nedokážu si představit tu nesnesitelnou psychickou, fyzickou a emocionální bolest, kterou moje žena prochází.” Případ Junmai byl vyšetřován Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Agentura však nedokázala určit, zda vakcína hrála roli v jejím stavu. Junmai a její manžel Philip nebyli s těmito zjištěními spokojeni. Nigerijský pár bojuje za spravedlnost dodnes . Přečtěte si celý příběh  zde . ( Článek zpráv dopadu na zdraví o tomto příběhu zde .)

Goran: 50letý stavební dělník měl amputaci nohy kvůli krevním sraženinám tři týdny po obdržení vakcíny AstraZeneca

Pokračuje… s mnoha dalšími oběťmi vakcín…

PŘIHLÁSIT SE