WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Skutečný Anthony Fauci

Mainstreamová média nejsou schopna čelit pravdě o Pharma, protože by odhalila jejich vlastní spoluúčast na zločinech proti lidskosti.

/automatický překlad/

Associated Press (AP) pověřilo šest „reportérů“, aby vydali hit o Kennedym o 4000 slovech.

Informace o COVID-19 na Kennedyho webové stránce The Defender jsou na sociálních sítích sdíleny častěji než korporátní nesmysly pocházející od CNN, NPR, New York Times, Washington Post a CDC. Když se Kennedyho nová kniha „ The Real Anthony Fauci “ v posledních týdnech dostala na vrchol žebříčku bestsellerů , buržoazie začala panikařit, protože jeho práce mimo jiné odhaluje, že jsou to šarlatáni.

Skutečný Anthony Fauci “ má 480 stran a zapojil se do něj tým více než 20 vědeckých pracovníků světové úrovně, kteří pracují déle než rok.

https://www.amazon.com/Real-Anthony-Fauci-Democracy-Childrens/dp/1510766804

1. První třetina ukazuje, že Fauci je vůdcem největší kabaly zločinců organizovaného zločinu, kteří kdy chodili po povrchu Země.Prostřední třetina se podrobněji věnuje historii vzniku Fauciho zločinecké kabaly. Poslední třetina spojuje volné konce s dalšími detaily a faktickou historií. Hlavním tématem je, že americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Národní instituty zdraví a Světová zdravotnická organizace jsou všechny řízeny a kontrolovány kriminálními násilníky ve shodě s jejich kriminálními protějšky provozujícími Big Pharma.

ÚRYVEK

“Pod vedením doktora Fauciho alergické, autoimunitní a chronické nemoci, jejichž vyšetřování a prevenci Kongres konkrétně pověřil NIAID, jako houby po dešti postihly 54 procent dětí, oproti 12,8 procenta, když v roce 1984 převzal NIAID.” “Dr. Fauci nenabídl žádné vysvětlení, proč alergická onemocnění jako astma, ekzém, potravinové alergie, alergická rýma a anafylaxe náhle explodovaly počínaje rokem 1989, pět let poté, co se dostal k moci. „Na svých webových stránkách se NIAID chlubí, že autoimunitní onemocnění je jednou z hlavních priorit agentury. Asi 80 autoimunitních onemocnění, včetně juvenilní cukrovky a revmatoidní artritidy, Gravesovy choroby a Crohnovy choroby, které byly před rokem 1984 prakticky neznámé, se pod jeho dohledem náhle stalo epidemií. “Autismus, který nyní mnoho vědců považuje za autoimunitní onemocnění, explodoval z 2/10 000 až 4/10 000 Američanů, když se Tony Fauci připojil k NIAID, na jednoho ze třiceti čtyř dnes.

„Neurologická onemocnění jako ADD/ADHD, poruchy řeči a spánku, narkolepsie, obličejové tiky a Tourettův syndrom se staly u amerických dětí běžnou záležitostí. „Lidské, zdravotní a ekonomické náklady na chronické nemoci převyšují náklady na všechny infekční nemoci ve Spojených státech. Do konce tohoto desetiletí jsou obezita, cukrovka a prediabetes na cestě k oslabení 85 procent amerických občanů. “Z tohoto důvodu všechny farmaceutické společnosti a členové Kongresu (kromě Randa Paula) MILUJE Fauciho..

Zdroj: https://childrenshealthdefense.org/defender/how-to-read-rfk-jr-the-real-anthony-fauci/?fbclid=IwAR2AWvRNJ4WzCD9OnWg5Jkg5zih2vsGH6lS07H-o01IsZM0y_l3r7Vh3WqY

Je to možná nejtragičtější obvinění politické osobnosti v americké historii. Zaslouží si seriózní čtení.

Agentura AP píše: “Kennedy používá knihu k prosazení neověřených léčebných postupů COVID-19, jako je ivermektin, který je určen k léčbě parazitů…” Představte si, že byste si mysleli, že to byl nějaký trapas!? Zbývá nám jedna ze dvou nepříjemných možností — buď jsou autoři AP prostě hloupí, nebo lžou. Nejsem si jistý, co je horší. Zdá se, že AP neví, že William C. Campbell a Satoshi Ōmura získali v roce 2015 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objev a vývoj ivermektinu (v 70. letech 20. století). Zdá se, že AP neví, že Světová zdravotnická organizace má ivermektin na svém seznamu základních léků .

Zdá se, že AP neví, že existuje 136 studií o bezpečnosti a účinnosti ivermektinu v souvislosti se SARS-CoV-2 a všechny jsou dostupné ( zde ). Že od roku 1987 bylo celosvětově bezpečně použito 3,7 miliardy dávek ivermektinu. AP si neuvědomuje, že ivermectin je širokospektrální antivirus, antibakteriální, antiparazitární a protizánětlivý prostředek, který má také protirakovinné vlastnosti a je šetrnější než aspirin.

Pamatujete si, že na tom AP pracovalo šest reportérů a ani jeden z nich nedokázal najít žádné z těchto dostupných faktů??? AP si neuvědomuje, že ivermectin je širokospektrální antivirus, antibakteriální, antiparazitární a protizánětlivý prostředek, který má také protirakovinné vlastnosti a je šetrnější než aspirin.

Buržoazie je posedlá snahou bránit vakcíny a diskreditovat ivermektin, i když odmítají číst jakoukoli základní vědeckou literaturu, protože pochopení pravdy o této situaci by odhalilo, že vše, čemu věří, je lež.

Zkorumpovaný mainstream je fixován na tuto představu (zajisté vynalezenou jednou z velkých farmaceutických PR firem), že odporovat vakcinačním mandátům je nějakým způsobem ziskové. Ukazuje, že tito lidé nemají schopnost mentálně přepínat pozice (základ empatie) a vžít se do kůže druhého. Každý v hnutí za lékařskou svobodu, který každý den bojuje v zákopech, ví, že zpochybnění farmaceutického kartelu má za následek nekonečnou bigotnost bývalých přátel, rodiny a kolegů – rutinní vyhrožování smrtí – a masivní, celoživotní pokles příjmů.

Veřejnost si již uvědomuje, že císař nemá žádné šaty a zkorumpovaná media se oprávněně obávají, že ztratila veškerou důvěryhodnost, kterou kdysi měla, tím, že se spojila se zločinným Pharma režimem.

Zdroj:

PŘIHLÁSIT SE