WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Soros obviněn v USA! Joe Biden nesmí z Bílého domu. Do Bruselu má být dosazena nová šéfka EU.

Proč se George Soros stal univerzálním nepřítelem krajní pravice? | Plus

Senátor Tom Cotton (Republikáni) obvinil George Sörose, že je viníkem dramatického růstu vražd a kriminality v USA, a stejně jako umírněný muslimský radiál Yusuf al-Qaradawi, by měl být vyhoštěn z USA! Kandidát na Guvernéra státu New York, kongresman Lee Zeldin (Republikáni) sdělil, že Joe Biden nesměl o víkendu z Bílého domu, aby se nestal terčem masového posměchu! K tomu všemu má být prý do Bruselu dosazena nová šéfka!

Muslimský učenec, šejk Yusuf al-Qaradawi, se kterým byl Georg Soros srovnáván, je jedním z nejmazanějších učených muslimských radikálů současnosti. Tváří se jako mírumilovný učenec, ale vydává Fatwy ospravedlňující sebevražedné útoky na jinověrce. Proto byl z USA i EU „vyhoštěn“!

Podle senátora Toma Cottona představuje Georg Söros pro USA podobné nebezpečí, jako šejk Yusuf al-Qaradawi! Nebezpečí Sorose spočívá v tom, že finančně podporuje „levicové aktivisty“, aby získali posty prokurátorů v jednotlivých státech a městech USA, a potom prosazovali politiku „vypouštění zločinců“ na svobodu, aby páchali trestné činy.

Podle Cottona tito „Sorosovi žalobci“ dosáhli těchto pozoruhodných výsledků: V loňském roce vzrostl počet vražd v Chicagu o 50 procent, a o 38 procent počet vražd v Los Angeles. V New Yorku vzrostl počet vražd o 44 procent, a počet útoků střelnou zbraní dokonce vzrostl o 97 procent. V roce 2020 dosáhla míra vražd v Baltimoru vyšší úrovně, než v Salvadoru nebo Guatemale – a to jsou přitom národy, jejichž občané mohou v USA požádat o azyl na základě pouhého tvrzení, že násilí gangů a vraždy, je ohrožují na životě v jejich vlastní zemi. V Kalifornii, nejbohatším a nejlidnatějším státě Ameriky, vzrostl počet vražd podle Cottona o 31 procent. Podle Cottona tito Sorosovi prokurátoři odmítli potrestat účastníky více než 500 násilných nepokojů, při nichž byly tisíce policistů zraněny a Američanům byly způsobeny škody na majetku ve výši až 2 miliardy dolarů. 

Například Sorosem podporovaný prokurátor Larry Krasner z Filadelfie propouštěl vězně z vězení takovým tempem, že ve Filadelfii došlo od jeho nástupu do funkce ke 40% růstu počtů vražd. A vraždění ve Filadelfii tak dosáhlo nejvyšší úrovně za poslední tři desetiletí. Letos se podle Cottona očekává, že počet vražd ve Philadelphii naroste o dalších 34 procent!

Za naprosto odstrašující příklad uvedl Cotton San Franciského Sorosova prokurátora Chesu Boudina. Ten odmítl trestat recidivisty, jak je v Kalifornii nařízeno zákonem tři a dost, a propustil recidivistu Troye Mc Alistera. Ten se ihned po propuštění pustil do loupení, a přesto, že při něm byl policií třikráte dopaden a obviněn, Baudin ho vždy odmítl obžalovat. Celá Alisterova anabáze skončila až loňského Silvestra. Kdy Alister přepadl a vyloupil pekárnu, ukradl auto, zdrogoval se, a zdrogovaný autem přejel a zavraždil jednu bezdomovkyni a jednu japonskou imigrantku známou jako Hanako Abe. V důsledku řádění prokurátora Baudina se už 4 z 10 občanů města San Francisco chystají vystěhovat. (Viz MAP 943) (V pořadu jsem omylem hovořil o prokurátorce Baudinové)

Další povedená sorosovská prokurátorka (populární v ČT) Marilyn Mosbyová dokonce svévolně vyhlásila v Baltimore drogovou trestnou činnost a distribuci drog za legální, a zakazuje tyto zločince stíhat. Výsledkem jejího řádění bylo, jak jsme už uvedli, že země ve kterých vládnou drogové gangy jako Salvador a Guatemala, se staly najednou bezpečnějšími než Baltimor, který se stal nejnebezpečnějším městem na světě – snad s výjimkou Kábulu a švédského Malmö.

Lee Zeldin, republikánský kongresman kandidující pod heslem Zachraňme náš Stát na nového guvernéra New Yorku, včera veřejně zaspekuloval, proč o tomto víkendu úřadující prezident USA porušil tradici a neúčastnil se tradičního utkání US-Army proti US-Navy v americkém fotbale. Tato událost je v USA velmi populární a utkání se odehrává před televizními kamerami a zcela zaplněným stadionem. Podle Zeldina nepustil Bílý dům Joe Bidena na utkání, protože se očekávalo, že desetitisíce diváků, jak ho uvidí, začnou mu zpívat nenáviděnou píseň Lets Go Brandon a on tak bude vypískán.

Popularitu Chorálu Lets Go Brandon vyvolala televizní reportérka NBC Kelli Stavastová, která ve své reportáži ze závodů automobilů tvrdila, že dav lidí na jejích záběrech oslavuje vítěze závodů, a zpívá Lets go Brandon. V reportáži bylo ovšem jasně slyšet, že dav skanduje Fuck Joe Biden! Od Stavastové reportáže se Američané baví, a zpěvem chorálu Lets Go Brandon veřejně sdělují prezidentovi USA Bidenovi, ať už táhne do prdele. Korporáti sice nasadili hned odpočátku velmi tvrdou cenzuru a všechny zpěvy Lets Go Brandon vymazávali. Jenže tím jenom chorál zpopularizovali. Podle kongresmana Leo Zeldina, mimochodem podplukovníka v záloze, proto Bílý Dům zakázal, aby se Joe Biden účastnil populárního fotbalového utkání.

http://michalapetr.cz/doku.php

PŘIHLÁSIT SE