WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Soud: Pfizer data musí být zveřejněna!

MÍSTO POŽADOVANÝCH 500 STRAN MĚSÍČNĚ SOUD NAŘIZUJE, ABY FDA POSKYTOVALA PFIZER COVID-19 DATA V ROZSAHU 55 000 STRAN MĚSÍČNĚ!

Moje firma jménem svého klienta požádala úřad FDA o předložení všech údajů, které společnost Pfizer předložila za účelem udělení licence na vakcínu Covid-19.  FDA požádala soud o povolení, aby byla povinna předkládat pouze 500 stran měsíčně, což by trvalo více než 75 let, než by předložila všechny dokumenty. 

S potěšením mohu oznámit, že federální soudce žádost FDA důrazně zamítl a nařídil FDA předložit všechny údaje v rozsahu 55 000 stran měsíčně!

To je velké vítězství pro transparentnost a odstraňuje to jednu z překážek, které federální “zdravotnické” úřady držely nad údaji potřebnými k tomu, aby nezávislí vědci mohli nabídnout řešení a zabývat se závažnými problémy současného očkovacího programu – problémy, které zahrnují slábnoucí imunitu, varianty, které se vyhýbají imunitě proti očkování, a jak potvrdilo CDC, vakcíny nezabraňují přenosu.

Žádný člověk by nikdy neměl být nucen podstoupit nechtěný lékařský zákrok.  A i když je dost špatné, že vláda porušila toto základní právo na svobodu tím, že nařídila vakcínu Covid-19, vláda také chtěla skrýt údaje tím, že počkala s úplnou prezentací toho, o co se opírala při udělování licence na tento přípravek, dokud téměř každý dnes žijící Američan nezemře.  Taková forma vládnutí je destruktivní pro svobodu a odporuje otevřenosti, která je v demokratické společnosti vyžadována. 

Tím, že soudce nařídil včasné zveřejnění dokumentů, uznal, že zveřejnění těchto údajů je pro veřejnost nesmírně důležité a mělo by být jednou z nejvyšších priorit FDA.  Poté výstižně citoval Jamese Madisona, který řekl, že “lidová vláda bez lidových informací nebo prostředků k jejich získání je jen prologem k frašce nebo tragédii”, a Johna F. Kennedyho, který vysvětlil, že “národ, který se bojí nechat svůj lid posoudit pravdu a lež na otevřeném trhu, je národ, který se bojí svého lidu”. 

Zdroj – Okresní soud Spojených států amerických pro severní okres Texasu (EN)

https://www.sirillp.com/wp-content/uploads/2022/01/ORDER_2022_01_06-9e24e298ae561d16d68a3950ab57077b.pdf

PŘIHLÁSIT SE