WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Varianta Omicron je tak slabá, že Jižní Afrika přestane trasovat a ukládat kontakty do karantény

Autor Jim Hoft
Zveřejněno 19. prosince 2021 v 13:19
Komentář

Varianta Omicron je tak slabá, že Jižní Afrika přestane trasovat a ukládat kontakty do karantény

Ministři Jihoafrické republiky oznámili, že se země chystá zastavit sledování kontaktů a karanténu kontaktů společnosti Omicron. Zdravotničtí experti zjistili, že Omicron je tak slabý, že nepotřebují variantu Omicron mezi lidmi vyhledávat.

To je dobrá zpráva pro ty, kteří věří, že Omicron pomůže s imunitou stáda.
Je to špatná zpráva pro Fauciho a jeho politické činitele, kteří prosazují očkování.

Alex Berenson informoval z News 24 :

Ministerský poradní výbor (MAC) pro Covid-19 napsal ministru zdravotnictví Joe Phaahlovi a doporučil, aby karanténa kontaktů byla zastavena, protože v současné sociální a ekonomické situaci již není životaschopná.

Kromě toho výbor uvedl, že sledování kontaktů již není nutné a mělo by být s okamžitou platností zastaveno…

…S pouze malým počtem kontaktů identifikovaných z proporcionálně malých případů Covid-19 již karanténa nebyla účinná pro omezení šíření nemoci, řekl MAC.

Výbor uvedl, že testování bylo značně vychýleno k odhalování symptomatických případů, zatímco velká většina případů je asymptomatická a nezjištěna.

„Kromě toho mezi malým podílem symptomatických případů není testování zdaleka univerzální, protože pacienti nemusejí vyhledávat testování, když jsou jejich příznaky mírné a když by testování bylo zatěžující a drahé. Navíc citlivost testu SARS-CoV-2 není optimální, což někdy vede k falešně negativním výsledkům.

PŘIHLÁSIT SE