WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

Životní pojišťovna uvádí, že úmrtí po očkování proti covidu vzrostlo o 40 %.

automatický překlad

Pojišťovna OneAmerica hlásí velký nárůst počtu úmrtí od doby, kdy byly v rámci operace Warp Speed ​​zavedeny vakcíny proti koronaviru Wuhan (Covid-19).

Společnost se sídlem v Indianapolis, která existuje již od roku 1877, uvádí, že úmrtnost vzrostla o 40 procent ve srovnání s předplánovací úrovní. A k těmto úmrtím dochází u lidí v produktivním věku, aby bylo jasno, ve věku 18 až 64 let.

„Právě teď jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme viděli v historii tohoto podnikání – nejen ve OneAmerica,“ potvrdil tento celoodvětvový trend generální ředitel společnosti Scott Davison.

“Data jsou konzistentní u všech hráčů v daném oboru.”

Dr. Robert Malone, MD, MS, vynálezce technologie mRNA (messenger) používané při očkování proti chřipce Fauci, říká, že byl šokován, když obdržel e-mail o oznámení OneAmerica od svého kolegy z burzovního analytika.

„Tento titulek je jaderná bomba pravdy maskující se jako suchá manilská obálka pojišťovacího agenta plná pojistně-matematických tabulek,“ píše Malone a ukazuje na titulek, který uváděl:

“Ředitel životního pojištění Indiana říká, že počet úmrtí mezi lidmi ve věku 18-64 let vzrostl o 40 procent.”

Big Pharma spolupracuje s Big Tech na pokrytí 100 000 nadměrných úmrtí za MĚSÍC v důsledku popichování covidem

Až dosud Malone zaujal k plandemii konzervativnější přístup . Chvíli věděl, že ty údery byl špatný nápad, ale přestal to celé nazývat spiknutí.

To vše se však rychle změnilo poté, co byl Malone zakázán přístup na Twitteru jen za to, že řekl pravdu.

Poté, co Malone ztratil přístup ke svým více než 500 000 sledujících, došel k šokujícímu zjištění, že nejde jen o spiknutí, ale o spiknutí, které zahrnuje víc než jen Big Pharma. Big Tech je také zapojen a pracuje přesčas, aby zakryl skutečnost, že díky injekcím nyní dochází měsíčně k téměř 100 000 nadměrných úmrtí .

Nezapomeňte se také podívat na následující  „Aktualizaci situace“ s Mikem Adamsem, Strážcem zdraví , který se ponoří hluboko do skandálu ze své vlastní jedinečné perspektivy:https://www.brighteon.com/embed/2aeb6b61-d279-46e1-af77-bac77b24ca3d

Robert Malone není vynálezcem mRNA vakcíny – Manipulátoři.cz

Malone souhlasí, že potřebujeme další kolo norimberských procesů

Malone popisuje svou cestu „červené pilulky“ jako přinejmenším dobrodružnou. Nyní chápe, že ve skutečnosti existuje plán depopulace „Velký reset“ a že v tom hrají velkou roli injekce.

Nyní také chápe, proč Reiner Fuellmich prosazuje další shromáždění národů, které by se pokusily stíhat ty, kdo páchají tuto masovou genocidu na lidech světa.

Už se prostě nedá popřít, že úmrtnost ze všech příčin je mimo žebříčky. A jediná věc, která se změnila, kromě údajného „šíření covidu“, je hromadné očkování záhadnými chemikáliemi , z nichž jednu (mRNA) vytvořil sám Malone.

Zdá se, že obecný konsenzus je, že příčina tohoto nárůstu zůstává „záhadou“. Ale opět, jediná věc, která se změnila, je to, že desítkám milionů (miliardám?) lidí byly jejich geny a imunitní systém zmanipulovány Big Pharma a vládou.

Po přečtení celého oznámení od OneAmerica Malone došel k závěru, že národ má nyní minimálně „jak obrovskou lidskou tragédii, tak hluboké selhání veřejné politiky“.

„Jestli to platí, pak genetické vakcíny tak agresivně propagované selhaly a jasná federální kampaň za prevenci včasné léčby život zachraňujícími léky přispěla k masivním ztrátám na životech, kterým se dá předejít,“ dodává.

Bidenův režim má také na rukou spoustu krve za to, že tyto věci nařizuje dělníkům a dalším , což představuje vážný zločin proti lidskosti a obrovské ztráty na životech.

„DÁLE také prožíváme nejmasivnější, globálně koordinovanou propagandistickou a cenzurní kampaň v historii lidské rasy,“ píše dále Malone a poukazuje na platformy Big Tech, jako je Twitter, za jejich spoluúčast.

“Všechna velká média a technologické společnosti sociálních médií se koordinovaly, aby potlačily jakoukoli diskusi o rizicích genetických vakcín nebo o alternativních raných léčebných postupech.”

Malone je obzvláště rozhořčen tím, že první dodatek k ústavě Spojených států byl systematicky vymazáván společnostmi jako Twitter (a Facebook / Meta a mnoho dalších).

„Nemluvíme jen o přejíždění prvního dodatku ústavy Spojených států a jeho drcení do bahna armádou těžké pěchoty poháněné umělou inteligencí,“ říká.

„Tento článek (od OneAmerica) se čte jako suchý popis události hromadného neštěstí, které se dalo předejít nařízeným experimentálním lékařským postupem. Mezinárodní korupční kabala operující pod vlajkou ‚Iniciativy důvěryhodných zpráv‘ metodicky vymazala z internetu i veřejného povědomí všechny příležitosti pro oběti, aby se samy informovaly o potenciálních rizicích.

zdroj: https://pandemic.news/2022-01-03-deaths-up-40percent-compared-before-covid-vaccines.html

PŘIHLÁSIT SE