WEB NENÍ FINÁLNÍ A NEUSTÁLE SE NA NĚM PRACUJE

zprávy od vás

Dle p. Hlásenského:

Zákon o bezpečnosti č. 110/1998, čl. 8 – přesně stanoveno, kdy je možné přijímat zákony ve zkráceném řízení:V případě 1) vyhlášení ohrožení země2) vyhlášení válečného stavuVšechny zákony byly přijaty ve zkráceném řízení a jsou neplatné, protože byl vyhlášen nouzový stav – = protiprávní. (Ani pandemický zákon neplatí!!)Prodlužování nouzového stavu (to je ústavní zákon) – k němu je potřeba 3/5 poslanců. Nikdy jich tolik nebylo. Zákony byly přijímány v rozporu se zákonem. Je to zneužití pravomocí.

……………………………………………………………………………………….

Od Drago Vlkovič Stoglov:.

PODPRAHOVÉ INFORMACE V OMIKRONU A LEDNU 2022 Vláda chystá jisté změny ohledně testování lidi….atd. Jistě jste slyšeli, že kdo od 10.1.2022 nebude mít třetí tečku (vidíte už jsme u té morzeovky, o které jsem psala, že tečka není tečkou, ale začátkem morzeovky…), tak se bude testovat stejně jako neočkovaní… Tak víme o co jim jde, ale je tu i další podprahová informace… A na to stačí ukázat na jedno souvětí v článku, které bylo všude tlumočeno podobně a je zde: “Pokud dojde ke zhoršení vývoje kvůli šíření varianty omikron, není podle něj absolutně vyloučené, že dojde i na omezení pohybu na konci ledna či začátku února. ” Vidíte tu podprahovou informaci v ní? Ne? Tak si vzpomeňte, co se bude dít 12.1. a 25.1.2022 Ano jde o jednání Nato (Usa) a Ruska a jejich ultimátum stanovené v datu na konci ledna… TAKŽE UŽ VÁM SVÍTÁ CO SE ZA OMIKRONEM SKRÝVÁ A PROČ SE BUDE OMEZOVAT A UZAVÍRAT, POKUD….? Tady nejde o zdraví, ale o zcela jinou politickou hru…. PŘESTAŇME SPÁT NA VAVŘÍNECH A PŘESTAŇME HRÁT TU JEJICH HRU, JINAK SE JEDNOHO RÁNA PROBUDÍME DO JIŽ PROBÍHAJÍCÍ VÁLKY… Tak jak to kdysi dávno komentoval jeden pamětník o druhé světové válce… A řekl toto: ” V podvečer 2.sv. nikdo nevěřil, že někdo chce válku a že by opravdu mohla být a druhý den jsme se probudili do již probíhající se války…” A věřte, že je jedno zda začne na Ukrajině či blíže …. Evropa je v této hře dávno obětním beránkem z více úhlů… Teď se jen přechází do dalšího levelu a jaký bude je na nás všech, kdy konečně pochopíme, o co tu jde a řekneme A DOST… Kauza Vrbětice a další události, tu nebyly náhodou…

…………………………………………………………………………………….

BLAŽEK MINISTR SPRAVEDLNOSTI? TO JAKO FAKT?

 Úderník zralý na Řád práce 

  Totiž abyste rozuměli:  náš ministr spravedlnosti Pavel Blažek je velmi schopný človíček

ministr spravedlnosti Pavel Blažek je velmi schopný človíček, je nejen ministrem, ale vykonává ještě tyto profese:

 
1. Dozorčí rada – Nadační fond – občané Brnu střed – v likvidaci,
2. Horeso s.r.o. – v likvidaci,
3. MINAS a.s. – v konkurzu,
4. Brněnské vodovody a kanalizacea.s. – člen představenstva,
5. Teplárny Brno a.s. – člen dozorčí rady,
6. Spalovna komunálního odpadu Brnoa.s. – člen dozorčí rady,
7. Jižní centrum Brno a.s. – člen představenstva,
8. Brněnské komunikace a.s. – člen dozorčí rady,
9. Lesy města Brna a.s. – člen dozorčí rady,
10. Pohřební a hřbitovní službyměsta Brna a.s. – člen dozorčí rady,
11. SOFTIR a.s. – člen dozorčí rady,
12. PanelárnaSt. Město a.s. – člen dozorčí rady,
13. VínoMarcinčák, a.s. – člen představenstva,
14. DŘEVMATs.r.o. – společník,
15. Libiczeks.r.o. – společník
16. EXPON s.r.o. – společník….,

Tomu se říká manažer! Jen chudák jestli si je schopen zapamatovat, kde všude pracuje a z čeho mu putují příjmy… Jak je vidět, nový ministr spravedlnosti je muž na svém místě! Zastupitel Macek přitom upozornil na to, že manželka nového ministra získala od městské části Brno – střed za dobu jeho působení ve funkci radního exekuční zakázky za miliony korun!!!

 Tak proto ve svých “vystoupeních” plácá takový hovadiny.  Nemůže si asi vzpomenout, jest-li mluví za ministerstvo, pohřební ústav, spalovnu komunálního odpadu, nebo zda se nachází lese !!!

ČTENÍ PRO ODVÁŽNÉ :

PŘIHLÁSIT SE